Zamów online

Zainstaluj naszą bezpłatną aplikację
Nie zwlekaj i zamów swoje ulubione jedzenie z dostawą już teraz Buddha Restauracja to nie tylko wspaniała, indyjska restauracja oferująca dobre jedzenie, pełne ciekawych smaków i niezwykłych aromatów. To także wspaniali ludzie, niesamowity klimat i dobra okazja, aby się zrelaksować. Od teraz dajemy wam możliwość zasmakować wszystkich tych rzeczy w dowolnym miejscu w Katowice - z dumą przedstawiamy Wam aplikację Buddha.

Codzienne posiłki nie muszą zawsze smakować tak samo! Dzięki naszej ofercie jedzenie na dowóz lub na wynos w Katowicach nie tylko pozwoli w łatwy sposób zapewnić obiad czy kolację dla zapracowanych, ale także da możliwość poznania egzotycznych potraw. Kuchnia indyjska i tajska oferuje prawdziwą ucztę dla oczu i podniebienia.

W naszym menu znajdziesz oryginalne jedzenie z Azji przyrządzone przez kucharskich mistrzów. Możesz go skosztować we własnych czterech ścianach dzięki opcji dostarczenia pod wskazany adres lub zakupów na wynos. Przyrządzimy dla Ciebie klasyczną potrawę hinduską: butter chicken, beef masala lub dowolną pozycję z listy dostępnej online.

Pyszne potrawy z egzotyczną nutą na wynos

Przyrządzamy indyjskie potrawy, którymi możesz cieszyć się w dowolnym miejscu. Duże zainteresowanie naszych klientów potwierdza, że prawdziwe orientalne smaki urozmaicają codzienne menu i są świetną alternatywą dla fast foodu czy pizzy. Na pewno możesz co jakiś czas pozwolić sobie na nowe doznania z jedzeniem na wynos. A może już na stałe zasmakujesz w azjatyckich daniach na dowóz? Karta dań w O Buddha jest bardzo bogata. Można wybrać z niej zarówno dania mięsne, przygotowane z użyciem charakterystycznych przypraw kuchni indyjskiej, jak i posiłki typowo wegetariańskie. Dostarczymy Ci potrawy z owoców morza, serów i warzyw w sosach o wspaniałym, egzotycznym bukiecie smaków.

Orientalne jedzenie na wynos w Katowicach

Zasmakuj w orientalnych potrawach! Wypróbuj dostępne w Katowicach jedzenie na dowóz przyrządzone przez znawców indyjskiej tradycji kulinarnej. Wszystkie posiłki i napoje z naszego menu są inspirowane kuchnią indyjską i tajską. Możesz również zamówić świeżo przygotowane w naszej restauracji dania, które sam odbierzesz. Przyjmujemy zamówienia przez telefon i Internet, także za pośrednictwem znanych portali. Dostarczymy Ci wyjątkowe potrawy z ryżu przyrządzone na wschodni sposób, desery z orientalną nutą i napoje z tamtej części świata. Zamów coś na dowóz lub na wynos i zakochaj się we wszystkich smakach Indii!