O Buddha Restauracja

Witamy w krainie indyjskich smaków

restauracja orientalna w Katowicach

Image

Eleganckie wnętrza, wysmakowane dania, bogactwo barw i kolorów, niesamowite aromaty oraz owoce morza - to znak rozpoznawczy restauracji Buddha. Jesteśmy najwyższej klasy restauracją indyjską, która swoje menu kieruje do smakoszy o szerokich horyzontach kulinarnych. Jeśli więc jesteś gotowy zafascynować się międzynarodową kuchnią autorską i nie obawiasz się skosztowania potraw bogatych w aromatyczne przyprawy, to dobrze trafiłeś. Nasza restauracja proponuje kompilacje dań, w których pierwsze skrzypce odgrywają kuchnie indyjska i tajska. Po połączeniu tych wyjątkowych smaków powstają oryginalne orientalne potrawy, w których można odczuć mozaikę łączenia smaków.


Tajska kuchnia, w której dominuje zasada pięciu smaków - słodyczy, ostrości, goryczy, kwaśności i słoności - bazuje na różnorodności ziół i przypraw, owocach morza i kokosie. Kuchnia indyjska ceni sobie z kolei, świeże i naturalne składniki doprawione aromatycznymi przyprawami, takimi jak imbir, czarnuszka, kurkuma, szafran, czosnek czy chili. W połączeniu powstaje orientalna kuchnia składająca się z wielu różnorodnych, smacznych i kolorowych dań, takich jak Panner Pakora, Samosa, Chicken Tikka czy Masala.

Nasza restauracja w Katowicach serwuje dla Państwa oryginalne potrawy indyjskie, które są autorsko udoskonalone przez naszego szefa kuchni. Tradycyjne receptury, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej, są umiejętnie modyfikowane przez naszych indyjskich mistrzów sztuki kulinarnej i ucieszą podniebienie wszystkich naszych gości. Wszystkie potrawy indyjskie są pełne kolorów, warzyw, owoców, mięsa bądź ryżu. Nasi kelnerzy doradzą Państwu, które wina dobrać do danej potrawy, a szeroki asortyment naszych trunków zadowoli każdego naszego gościa.

Image
Image

Zapraszamy 7 dni w tygodniu od godziny 12:00 do 22:00 Gwarantujemy darmową dostawę jedzenia do klienta. Zapraszamy również klientów z miast ościennych, takich jak Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska czy Tychy. W naszej ofercie są również wyjątkowe promocje w porze lunchu. Buddha to również wyśmienita kuchnia w formie cateringu.