O restauracji Buddha

Witamy w krainie indyjskich smaków

Restauracja orientalna w Katowicach

Image

Namiastka Indii w śląskim mieście? Nie ukrywamy, to było spore wyzwanie. Jednak miłość do orientalnego świata wygrała i stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, która przenosi w niezapomnianą podróż kulinarną. Buddha Restaurant & Catering to znacznie więcej niż kuchnia indyjska i tajska w Katowicach. To nie tylko oryginalne smaki i aromaty, ale przede wszystkim wyjątkowi ludzie. Nasi kucharze, kelnerzy, cały nasz zespół i... Wy, Drodzy Goście. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Państwem naszą pasją i zamiłowaniem do gotowania w duchu kuchni orientalnej.

Wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie

W naszej restauracji panuje wyjątkowy klimat. To przyciągające spojrzenia, eleganckie wnętrza, a także bogactwo kolorów zarówno w wystroju, jak i na talerzach. To również wspaniali ludzie, dla których gotowanie stanowi pasję, a nie obowiązek. To także uśmiechnięci kelnerzy i inni członkowie zespołu, którzy zarażają miłością do ludzi i smacznego jedzenia. I oczywiście tzw. wisienka na torcie, czyli oryginalna kuchnia orientalna – niesamowite aromaty, owoce morza, ryby, warzywa, przyprawy... Proponujemy kompilację dań, wśród których prym wiedzie kuchnia tajska i indyjska. To międzynarodowe potrawy, autorskie receptury, nietuzinkowe mozaiki smaków... A to wszystko w pięknym wnętrzu restauracji Buddha Restaurant & Catering w centrum Katowic.

Z miłości do orientalnych smaków

Za cel obraliśmy sobie poszerzanie kulinarnych horyzontów gości naszego lokalu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma możliwość podróżowania do krajów, z których pochodzą nasze dania. Dzięki naszym kucharzom nie trzeba daleko wyjeżdżać, by móc delektować się orientalnymi potrawami oraz poczuć ten wyjątkowy klimat niczym w prawdziwych Indiach. Zależy nam na tym, żeby nasi goście po odwiedzeniu naszej restauracji zakochali się w kuchni indyjskiej i tajskiej – bo naprawdę warto! A dlaczego?

Serwujemy dania orientalne według tradycyjnych receptur zmodyfikowanych przez naszych mistrzów kuchni. Smaki ostre, kwaśne, słone, słodkie, z nutką goryczy... Do tego bogactwo ziół i przypraw, które umiejętnie połączone zapewniają niepowtarzalne doznania smakowe. Dania bazują na owocach morza, rybach i świeżych warzywach, ale każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nasze menu to ponad 100 potraw indyjskich i tajskich – zarówno tradycyjnych, jak i innowacyjnych. Uwzględniliśmy także szczególne potrzeby wegetarian i dzieci.

``

Z przyjemnością ugościmy Państwa w Buddha Restaurant & Catering. Mamy nadzieję, że na jednej wizycie się nie skończy!

Image
Image

Zapraszamy 7 dni w tygodniu od godziny 12:00 do 22:00. Nasza restauracja znajduje się w Katowicach, jednak zapraszamy także gości z miast ościennych, takich jak Zabrze, Ruda Śląska czy Tychy, a nawet z całej Polski. Oferujemy pyszne dania kuchni indyjskiej i tajskiej na miejscu oraz w formie cateringu, gwarantujemy też darmową dostawę. Nie brakuje u nas również ofert specjalnych, jak na przykład wyjątkowe promocje w porze lunchu.