Rezerwacja

Zarezerwuj stolik

Image
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Bhagat Dinesh Kumar - INDOPOLISH" zarejestrowaną w Katowice 40-059, ul. Michała Drzymały 9/2, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 5262400039, REGON: 243416206, moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, numeru telefonu, adresu e-mail, adresu IP oraz systemu operacyjnego urządzenia w celu realizacji zamówienia oraz w celach marketingowych w oparciu o Politykę Prywatności zamieszczoną w jej serwisie/aplikacji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

Orientalny klimat fantastycznie nadaje się na tło spotkania we dwoje. W lokalu serwującym potrawy kuchni indyjskiej i tajskiej świetnie uda się także impreza w szerszym gronie. Zarezerwuj stolik w restauracji O Buddha w Katowicach i ciesz się niepowtarzalną atmosferą oraz pysznymi azjatyckim jedzeniem. Serwujemy tu dania główne i przystawki, desery i oryginalne napoje. Bogate menu zapewni Wam czas spędzony wyjątkowo przyjemnie przy poznawaniu nowych smaków.

Umów się w egzotycznej restauracji!

W naszym lokalu możesz zamówić dania odzwierciedlające smaki Indii – z dostawą do domu. Jednak wschodni klimat najlepiej poczujesz przy stoliku w restauracji. Zapachy dochodzące z zaplecza, tematyczny wystrój i atmosfera Orientu pozwolą Ci w pełni doznać kulinarnej przygody. To idealne miejsce na umówione spotkanie z kimś bliskim Twemu sercu, zwłaszcza gdy nie gonią Was czas i obowiązki. Zarezerwuj miejsce na popołudnie lub wieczór i zorganizuj niezapomniany wieczór przy wyśmienitej kuchni hinduskiej.